navigate_before
navigate_next
dünya

Tercüme :
Her dilden yazılı, teknik, hukuk, tıp, iktisat, sanat, reklam ve öğrenciler için tez, rapor ve araştırma yazılarının çevirilerini yapmaktayız.
Gerektiği durumlarda İstanbul’un çeşitli bölgelerinde anlaşmalı olduğumuz noterler vasıtası ile tüm bu çevirilerin yemin tasdiklerini yapabilir.

Ofisimiz koordinatöründen randevu alındığı takdirde Tapu Dairelerinde yabancılara yapılacak menkul ve gayrimenkul satışlarında İngilizce ve Arapça dillerinde Adli Yeminli Tercümanlarımız tarafından sözlü tercüme hizmeti verilir.

Yapılmış olan bu çevirileri müşterinin istemiş olduğu formata (CD, disket, e-mail yada yazılı olarak ) çevirilerek teslimi yapılır.Müşterilerimizin kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı tercüme istediğini çok iyi biliyoruz.

Çalışma Sistemimiz :

Tercümelerimiz belirlenmiş standartlara uygun olarak yapılmaktadır.

Tercüme edilecek doneleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra, koordinatörümüz vasıtasıyla en uygun tercüman/lar a sunulur. Tercüman/lar dan alınacak bilgi dahilinde işin bitiş tarihi/saati kesin olarak belirlenip tarafınıza iletilir.

Gelen done/ler ne şekilde olursa olsun tercüme sayfası 1000 karakter üzerinden hesaplanır.

Yapılan Çeviri kontrol edilerek tarafınıza istediğiniz formatta sunulur. Yapılmış olan tüm tercümeler Burç  Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri Ofisi arşivlerinde saklanmaktadır.

tercüme

Diller